Chorvatsko zábavní parky a aquaparky - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2023 na Jadranu
Přejít na obsah
Rádce a průvodce
Nejlepší Tipy na zábavu v Chorvatsku aneb zábavní parky a aquaparky

Kam v Chorvatsku vyrazit za zábavou? Ať jste rodina s dětmi, parta přátel či dvojice, v těchto zábavních parcích, aquaparcích a kempech, na vás všechny čeká ta nejlepší zábava, vzrušení a dobrodružství.


Glavani park / Istrie (Barban)

Glavani park je lanové centrum, které patří mezi evropskou špičku. Najdete ho na Istrii v malé malebné vesničce Glavani, ležící mezi městy Vodnjan (10km) a Barban (6 km). Otevřeno zde mají po celý rok.

Glavani park poskytne zábavu i vzrušení celé vaší rodině. Zabaví se zde každý návštěvník bez ohledu na věk! Těšit se můžete na skvělé stezky pro dospělé a také tratě pro děti. Do parku chodí za dobrodružnou zábavou chorvaté i turisti, kteří jsou v Chorvatsku na dovolené. Kromě lezení po lanech a houpání v sítích, zde na vás čekají ochočená zvířata, dobré jídlo i pití a milý personál.

Pokud chcete strávit den plný relaxace a zábavy v pěkném místě, pak navštivte Glavani park :-)

* Na Istrii v krásném místě Barban, rovněž najdete zábavu na čtyřkolkách "Istra Adventure" a na koních "Konjicki Klub Capall Hrboki".
Istralandia Aquapark / Istrie (Novigrad)


Připojte se k tisícům spokojených rodin s dětmi, které si užívají nespoutanou vodní zábavu v krásném moderním Aquaparku Istralandia během své dovolené v Chorvatsku. Aquapark Istralandii najdete na pobřeží nejsevernější části poloostrova Istrie, v Novigrad-Nova Vas > Brtonigla, 12 min. jízdy autem z letoviska Novigrad (Istra) a nabízí opravdu všechno nej, navíc za přijatelnou cenu... Těšit se můžete na úžasné vodní atrakce, bazény pro dospělé i děti, tobogány, zábavní program pro děti s animátory, atraktivní sportovní aktivity na souši v zeleni a stínu stromů, parkování zdarma, skvělé občerstvení... Pokud nechcete utrácet za jídlo a pití, žádný problém. Občerstvení si můžete přinést svoje.

Recenze
V recenzích si návštěvníci pochvaluji vodní park Istralandia natolik, že jej hodnotí jako nejlepší aquapark v Chorvatsku a někteří ho řadí k nej aquaparkům v Evropě.
Rodinný kemp Kazela / Istrie (Medulin)

od 7 184 Kč týden

Pokud chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, pojeďte do Chorvatska na Medulin do kempu Kazela (Kažela), kde na celou vaší rodinu čeká přes den: relaxace na nádherných plážích, wellness, potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování, tenis, minigolf, beach volleyball, rajtování, rybaření (s povolením), túry na horském kole (půjčovna kol) a večer: krásný noční život.

Aquapark a bazény
Jak velcí milovníci vodní zábavy, tak i ti nejmenší, se mohou těšit na zábavu ve vodních parcích.

Dětský zábavní park a denní i večerní animace pro děti
Pro rodiny s dětmi je zde zábavní park, v kterém se děti vyřádí na různých zábavních atrakcích a také na dětském hřišti a při animacích s animátory.

Noční zábava pro dospělé a noční animace
Užijte si příjemné teplé večery na zdejší Diskotéce a báječně se bavte na varieté či při nočních hrách. A pokud vás tamní noční život omrzí, můžete se vydat za skvělou zábavou do Summer clubu - Disco club "Dali", který se nachází rovněž v letovisku Medulin.

* Tento veliký kemp zahrnuje i zvláštní část kempu s vlastní pláží pro naturisty.

Dovolená šitá na míru prázdninám

Aquapark Čikat / Mali Lošinj

Aquapark Čikat na Lošinju nabízí letní osvěžení, relaxaci a vodní radovánky pro zamilovaný pár i celou rodinou. Vychutnejte si vodní atrakce: sklouzněte se na nejrůznějších toboganech, užijte si vodní masáž v bazénu s hydromasáží, zabavte se ve vodním hradu, u trysek, fontány nebo si skočte z rampy do obrovských bazénů a užijte si společně aktivní dovolenou ve vodní říši s nikdy nekončící zábavou. Nejmenší děti a kojenci najdou zábavu v mělkých stříkajících bazénech, které jsou spojené s tobogánem.

Aquapark Čikat je součástí rodinného kempu Čikat a je otevřen zdarma pro hosty ubytované v kempu a za poplatek pro širokou veřejnost. Pokud trávíte dovolenou se psem, tak do tohoto kempu mají psi vstup povolen :-)od 1 289 Kč 8 dní
Aquapark Fažana / BiVillage u Fažany

Aquapark Fažana, to je moře bezpečné zábavy na vodě, ve vodě i na pláži, kterou si užijí malé děti i dospívající mládež. Pokud máte rádi atraktivní sportovní výzvy, přátelské soutěžení, vzrušující dobrodružství, legrační hry a adrenalinové zážitky, pak přijďte s dětmi na divokou vodní párty a zažijte novou dimenzi letní zábavy na moderních atrakcích (nafukovací skluzavky, katapult...)

Aquapark Fažana najdete na jižním pobřeží Istrie v turistickém městečku Valbandon, přímo ve velkém kempu BiVillage postaveném v těsné blízkosti Fažany a naproti souostroví Brijuni. O něco dál se nachází město Pula. V kempu najdete i jiné příležitosti k zábavě: Disco, noční a denní animace, dětské hřiště, sportovní vyžití, půjčovnu člunů, potápění, plachtění/surfování, vodní lyžování atd. Do kempu BiVillage má povolen vstup i váš pes.od 1 790 Kč 8 dní
Adrenalin Park Sveta Ana | Konavle Dubrovnik (Sveta Ana na Poljicu)

V Jižní Dalmácii můžete navštívit Adrenalin Park Sveta Ana, který najdete v malém zeleném ráji zvaném Poljice v Konavlích v Dubrovníku. Jde o krásné výletní místo vhodné pro relaxaci, zábavu i fitness. Park je otevřen pro každého bez rozdílu věku, kdo chce prožít výjimečný den plný úžasných zážitků. Zavítat sem mohou starší i mladí lidé a samozřejmě též rodiny s dětmi, školní děti, spolky a různé zájmové skupiny. Najdete zde cvičiště, paintball, trampolíny, velké nafukovací dětské skákací atrakce a balónky, kosmického trenéra, sumo arenu, zorbing, čtyřkolky (Mini Quad), lukostřelbu, rytířský kurz šermování, místa na odpočinek, outdoor soukromý prostor, a také restaurace a občerstvení.


od 1 476 Kč 8 dní
SemiSUBMARINE

SemiSUBMARINE je loď, která vypadá jako skutečná ponorka, ale nepotápí se. Přesto vám nabídne vše jako skutečná ponorka a loď v jednom. SemiSUBMARINE je skvělou atrakcí pro rodiny s malými dětmi, které s nadšením budou prozkoumávat podmořský svět, a rovněž potěší turisty všech věkových kategorií.

Vstupte na palubu chorvatské ponorky s podvodní kabinou, která má velké prosklené stěny, přes které je nádherný výhled do podmořského světa na vodní živočichy a rostliny. Naopak na palubě se vám naskytne dechberoucí výhled na panorama Jadranského pobřeží, vrcholky hor a ostrovy v Jaderském moři.

Plavbu lodí SemiSUBMARINE nabízí v Chorvatsku Poreč-Fažana, Pula, Rabac, Krk, Rab, Zaton, Biograd na Moru, Dubrovník, Trogir, Split, Korčula, Orebić a v Černé Hoře Budva.

K dispozici jsou od května do října denní a také noční plavby = nevšední zážitek s pohledem do tajemné říše nočního moře.
Každodenní jízda trvá 45 minut a 30 minut v noci.

REZERVACE  NA WEBU: semisubmarine.com
Dinopark Funtana

Dinopark Funtana - dinosauří park, nabízí kromě dinosaurů i mnoho dalších druhů zábavných aktivit, které potěší celou rodinu.Těšte se na Jízdu na ponících a dinosaurech, show, Dino kino, dětskou hernu a hřiště, krmení zvířat v zoo pro děti, dětský vláček, mini loď, kolotoč, trampolíny...

Dinopark Funtana se nachází v samém srdci Istrie, nedaleko Poreče.

Adresa: Istarska 16, Funtana, Chorvatsko.

Otevřeno: od cca začátku dubna do poloviny října. Denně od 10:00 do 18:00 hod.

Vstupné: děti 60 Kn, dospělí: 80 Kn.

Web: dinopark.hr

Pokud nevíte kam vyrazit s dětmi v Chorvatsku, tak určitě zvolte Dinopark Funtana - dinosauří park na Istrii.


Vinnetouland

Zábavní park Vinnetouland je nová turistická atrakce v Chorvatsku, která by měla poprvé otevřít své brány návštěvníkům od dubna do října 2016. Vinnetouland nabízí zábavu dětem i dospělým v indiánské rezervaci, kde se před lety natáčel slavný film Poklad na stříbrném jezeře, v hlavní roly s  náčelníkem Apačů Vinnetouem a jeho věrným přítelem Old Shatterhandem.Nachází se severně od Zadaru v oblasti Jasenice, poblíž obce Rakovica nedaleko Plitvických jezer.

V Chorvatsku najdete ještě jeden Vinnetouland, který je atrakcí spíše pro děti. Nachází se na poloostrově Lopar. Tento zábavní park zde byl vybudován proto, že se na nedaleké pevnině v zátoce zvané Zavratnica, párkrát natáčely záběry z filmů o slavném Vinnetouovi. V parku vyzdobeném indiánskými ozdobami najdete několik teepee, děti se zde mohou povozit na ponících, pomalovat a vyzdobit  si svou indiánskou čelenku a všichni si můžete obléci indiánský oděv, mexické sombrero a zastřílet si z luku. Svou šikovnost si můžete také vyzkoušet házením kroužků na cíl apod.

Otevřeno je denně 10 – 20.30 hodin, v létě do 22 hodin. Děti do 2 let zdarma, jinak vstupné za osobu je 30,- Kn.


apartmány s výhledem na moře a apartmánové domy blízko pláže - ideální pro rodinu s dětmi, starší pár i mladou dvojici
Apartmányhit
od 3 599 týden
Domytip
od 6 121 Kč týden


Pronájem luxusních vil na pobřeží Jadranu pro rodinu nebo přátele přímu u moře na ostrově Luxusní vilytop
od 12 190 Kč týdenNávrat na obsah