Autobusem FlixBus na italský a chorvatský Jadran: denně z ČR přímá spojení až k moři - jadran-online.cz

Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Váš průvodce Jadranem a katalog dovolené 2024 na Jadranu
Přejít na obsah

Autobusem FlixBus na italský a chorvatský Jadran: denně z ČR přímá spojení až k moři

Přímý spoj na Jadran, autobusové jízdenky do Chorvatska,, FlixBus, autobus Chorvatsko, autobusem na Italskýn Jadran,

Chystáte se cestovat na dovolenou k Jaderskému moři do Chorvtaska nebo severní Itálie, autobusem? Se zelenými autobusy FlixBus můžete z ČR pohodlně a levně cestovat až na jižní pobřeží Chorvatska a na severní pobřeží Itálie.  
Dálkové autobusy FlixBus jezdí na Jadran z Prahy několikrát za den. Z Jadranu do Prahy jezdí jak denní linky, tak i linka v noci. Noční přímé spoje z Prahy na Jadran prozatím nejezdí, můžete ale využít oblíbenou levnou noční linku z Prahy či Brna s přestupem ve Vídni, Záhřebu, Budapešti a dalších městech po cestě na jih.
Přímé spojení Praha - Chorvatsko Jadran


FlixBus vás doveze přímou linkou ze zastávek Praha hl.n. nebo Praha ÚAN Florenc k Jaderskému moři do těchto přímořských destinací:

  • Split,
  • Biograd na Moru,
  • Pirovac,
  • Vodice,
  • Trogir,
  • Šibenik,
  • Zadar.

S FlixBusem můžete cestovat i do hlavního města Záhřebu odkud jezdí k Jadranu spoje chorvatských dopravců a také FlixBus.

Na Pulu nebo do Rijeky z ČR prozatím FlixBusy nejezdí. Spoj FlixBusem na Istrii nebo Kvarner můžete využít z Bratislavy, Mnichova nebo Vídně a samozřejmě ze Záhřebu.

Jízdenky na chorvatský Jadran je možné zakoupit prostřednictvím on-line rezervačního systému autobusového dopravce FlixBus.cz nebo na autobusovém nádraží u řidiče.Přímé spojení Praha - Itálie Jadran

FlixBus vás doveze přímou linkou nebo s přestupem, ze zastávek Praha hl.n. nebo Praha ÚAN Florenc, nebo České Budějovice Nádražní 1759, na severní Jadran do Benátek, případně do města Udine, odkud jezdí k Jadranu spoje italských dopravců.

Jízdenky na italský Jadran je možné zakoupit prostřednictvím on-line rezervačního systému autobusového dopravce FlixBus.cz nebo na autobusovém nádraží u řidiče.Ceny jízdenek

Například přímá jízdenka Praha - Zadar je za běžnou cenu od 1 178 Kč a přímá jízdenka Praha - Benátky je za běžnou cenu od 999 Kč. Vždy záleží kdy autobusovou jízdenku kupujete. Nejnižší cena jízdenky je za nákup v předstihu nebo na poslední chvíli, kdy se doprodávají poslední volné jízdenky (spíše je, ale termín vyprodán už týdny dopředu).

Pokud dopravce vyhlásí akci nebo slevu na jízdenky,
můžete cestovat ještě mnohem výhodněji.

Děti před dokončeným 15. rokem a skupiny o 3 až 40 osobách,
cestují vždy za zvýhodněnou cenu.

Velká skupina si může od dopravce FlixBus pro sebe pronajmout celý autobus,
včetně řidiče, svozu všech cestujících od domovů a naplánování individuální trasy.Vybavení autobusů

Pohodlí a spokojenost pasažérů je na prvním místě, takže na palubě autobusů Flixbus nechybí pohodlné sedačky s bezpečnostními pásy (test TÜV a pravidelné kontroly) WiFi s rychlostí LTE 4G, velký prostor pro nohy, občerstvení & nápoje, WC, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla a el. zásuvky.Zvířata na palubě

Bohužel, svoje pejsky, kočičky a jiné domácí mazlíčky, nemůžete přepravovat v autobusech FlixBus.Další info & jízdní řád & rezervace

Mnohem více se dozvíte na stránkách dopravce flixbus.cz, kde najdete i jízdní řády denních a nočních linek + on-line rezervační systém, kde si můžete pohodlně bez fronty a čekání zakoupit jízdenky a nechat si je zaslat na mobil, e-mail či si je po rezervaci osobně vyzvednout. K platbě jízdenek můžete použít platební metody:  PayPal a všechny kreditní karty.Zajímavost

Moderní autobusový dopravce Flixbus se za poměrně krátkou dobu své existence stal největším autobusovým dopravcem v zemi. Spojuje více jak 700 evropských měst v 16 zemích.


Návrat na obsah