Zájezdy k Jadranu pro singles a nezadané aneb dovolená pro jednotlivce - jadran-online.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rádce a průvodce

Zájezdy k Jadranu pro singles a nezadané aneb dovolená pro jednotlivce


Toužíte po dovolené u moře a poznávat nová a krásná místa, ale svůj sen si nemůžete splnit, protože s vámi nemá kdo jet, a také vám přijde trapné být na dovolené singl, když všude okolo vás jsou páry a rodiny s dětmi? Navíc chodit všude sám, večeřet sám a nemít se s kým podělit o své zážitky, je také pěkně nepříjemné a nudné. A víte o tom, že se dnes můžete vydat sám/a na dovolenou bez obav z osamocení, i když jste nezadaný/á, samotář/ka či když s vámi partner/ka nechce nebo nemůže jet? Pojedete totiž na dovolenou se stejně osamocenými / nezadanými lidmi, kteří se nechtějí kvůli osamocení vzdát nádherných okamžiků při cestování...


Co tedy dělat, když chci jet k moři a nemám s kým?

Právě pro vás všechny, kteří nemáte s kým jet na dovolenou a rádi byste cestovali sami, a případně se i na dovolené seznámili a potkali zde ten pravý protějšek, vznikají speciální tématické zájezdy a pobyty, které jsou určené primárně pro osamocené a nezadané jedince každého věku.

Pokud také patříte do této skupiny, neváhejte jít svému štěstí naproti a vyražte na dovolenou k Jadranu nebo na poznávací zájezd, s cílem se seznámit, poznat prima lidi, přátele, báječně se bavit a případně se zamilovat. Na těchto zájezdech vás nikdo k ničemu nebude nutit. Žádné vynucené seznamování u stolu "alá a teď se začněte seznamovat", se zde nekoná.

Pobyt probíhá přirozeně, nenuceně a jen vy si určujete co bude či nebude a s kým se budete chtít bavit. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete více poznávat lidi nebo jen relaxovat na pláži či hledat sympatie na výletech.

Zpestřete si léto o nevšední zážitky na některém ze zájezdů z nabídky cestovních kanceláří (nejde o seznamovací kanceláře), které se specializují na zájezdy, plavby lodí či akce pro nezadané a jednotlivce. Vydat se sám na dovolenou se správnou cestovkou a skvělými lidmi naladěnými na stejnou vlnu, to je zábava, odpočinek a dobrodružství.
A pokud vám samotářský výlet naopak vyhovuje a plánujete vyrazit na dovču sólo bez využití služeb cestovky, pak se podívejte na hotely a apartmány, které nabízejí jednolůžkové pokoje pro singles cestovatele:

zde nabídka pro Pobřeží Jaderského moře v Chorvatsku,
zde nabídka pro Severní pobřeží Jaderského moře v Itálii.

Díky pokoji s jedním lůžkem můžete hodně ušetřit. Avšak v Chorvatsku moc velký výběr nečekejte. Zde se soustředí zejména na 4 členné rodiny nebo velké skupiny.


Mohlo by se hodit:

Pokud plánujete výlety do atraktivních míst Chorvatska, mohl by se vám hodit tento plánovače výletů s Tipy na výlety po Jadranu a okolí.

Letenky Česko —  Chorvatsko hledejte zde. V nabídce můžete objevit i zpáteční akční letenku za výhodnou cenu.

Autobusové jízdenky Česko — Chorvatsko hledejte zde. V nabídce autobusových dopravců můžete objevit i zpáteční PROMO jízdenku za velice výhodnou cenu.

Cestovky pro osamocené a nezadané ( For Singles ) nabízejí například:

  • Plavba kololodí po Jadranu od CK Prima Parta
  • Dovolená Pro Singles se slevou -70% od Travelist
  • Pobyt pro nezadané na ostrově Hvar - hotel Siréna ** od  CK Prima Parta ve spolupráci s CK 101 Zemek
  • Letní dovolená s grilovačkou a vínem od CK Singletour
  • Jachting - Plavby nejen pro nezadané
  • Plavba pro nezadané na plachetnici v Chorvatsku
  • Seznamovací akce za krásami Černé Hory
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat