Chorvatsko apartmány a domy na pláži nebo maximálně 100 m od mořské pláže - jadran-online.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rádce a průvodce

Chorvatsko apartmány a domy na pláži nebo maximálně
100 metrů od mořské pláže

Zpříjemněte si dovolenou v Chorvatsku výběrem ubytování, které je přímo u moře nebo je hotel, dům, penzión či apartmán od pláže vzdálen maximálně 100 metrů.
Mít na dovolené ubytování na pláži nebo u mořské pláže, je výhra. Není nad pohodlí - jen v plavkách a s ručníkem se vyrazíte vykoupat kdy se vám zachce a hlavně vám odpadá úmorná cesta po sluncem rozpálené cestě či dlouhých schodech, a to několikrát za den. Nemluvě o tom, že šlapat do kopce a z kopce na prudkém slunci, není také žádná slast.

V podstatě, když si spočítáte, kolik času strávíte chozením na pláž z ubytování, které je daleko od moře, tak zjistíte, že je mnohem lepší mít dům či apartmán v bezprostřední blízkosti pláže, neboť ten zbytečný, prošlapaný čas prožijete jinak. Nebudete unavení a budete mít mnohem více času na sebe a svou rodinu. Díky tomu, že vám odpadne každodenní několika kilometrové šlapání k moři a od moře, posedíte v kavárně na pláži, zajdete si na masáž či do vířivky, zahrajete si všichni společně plážový volejbal a užijete si spoustu legrace v moři, bazénu či na vodních atrakcích.
Istrie ubytování na mořské pláži

objevte pro sebe i rodinu ten nejlepší prázdninový dům, apartmán, rekreační vilu, chatku nebo pokoj v hotelu či penziónu. Vybírejte z obrovské nabídky ubytování na nádherných plážích oblíbeného poloostrova Istrie.

Kvarner ubytování na mořské pláži
vyberte si svůj rekreační dům, byt v apartmánovém domě, prázdninový domek, vilu nebo hotelový pokoj na Kvarneru a jeho ostrovech. Vybírejte z obrovské nabídky ubytování pro rodinu či pár, přímo na pláži a pobřeží Jadranu.

Dalmácie ubytování na mořské pláži
najděte si apartmánový byt, prázdninový dům, rekreační domek, vilu nebo pokoj v hotelu. Vybírejte z obrovské nabídky ubytování na pláži ve Střední, Severní a Jižní Dalmácii.

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat